Czym jest kolagen i za co jest odpowiedzialny w naszym organizmie – zaproszenie na live z udziałem ekspertów
Już 13 października odbędzie się wydarzenie online poświęcone kolagenom. W trakcie live’u eksperci opowiedzą o działaniu suplementu i odpowiedzą na wszelkie pytania uczestników. Organizatorem wydarzenia jest OSAVI – polska marka suplementów diety premium. Live odbędzie się już w ten czwartek o 18:30 na instagramowym profilu OSAVI.
2022-10-12, 12:41

Jesień, po wyczerpującym lecie, jest okresem, kiedy zaczynamy dbać o nasze zdrowie. Uzupełniamy niedobory i wzmacniamy nasz organizm przed nadchodzącą zimą oraz towarzyszącymi jej infekcjami. Zdrowie to również profilaktyka i proaktywne wsparcie naszego organizmu. Warto w tych kwestiach poznać zdanie ekspertów, a wszelkie pojawiające się wątpliwości konsultować ze specjalistami. Tych, którzy chcą posłuchać przedstawicieli farmacji i dietetyki, mówiących o suplementacji kolagenami o szerokim spektrum działania od włosów, aż po kości i ścięgna, zapraszamy już w ten czwartek na wydarzenie online.

 

Eksperckim okiem o kolagenach

Live poprowadzą eksperci z dziedziny farmacji i dietetyki: mgr farm. Maciej Jaskólski – Dyrektor Rozwoju Produktu OSAVI oraz Karolina Gołaś – dietetyk z 7-letnim doświadczeniem i autorka bloga Analityka Dietetyczna. Wydarzenie odbędzie się w formie transmisji na żywo na profilu OSAVI na Instagramie 13 października o godzinie 18:30. W czasie live’u eksperci opowiedzą, m.in. czym jest kolagen, za co jest odpowiedzialny w naszym organizmie, która z jego form ma najlepsze działanie, a także odpowiedzą na pytania uczestników spotkania.

 

Najnowsza seria kolagenów

Kolageny cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością – w samym 2022 r. w bazie Pubmed pojawiło się blisko tysiąc publikacji na ich temat. W nowej linii Advanced od polskiej marki premierowo ukazały się cztery suplementy, pierwszym z nich jest hydrolizowany kolagen typu I & III, zawierający 18 aminokwasów. W serii znajduje się także kolagen na włosy, skórę i paznokcie, którego zadaniem jest ich wzmocnienie oraz uelastycznienie, a także kolageny na stawy i kości oraz ścięgna i więzadła, które z jednej strony powstały z myślą o osobach aktywnych fizycznie, z drugiej jednak będą dobrym wsparciem dla organizmu po kontuzjach i urazach oraz dla seniorów.

KONTAKT / AUTOR
Ewa Malicka
młodszy specjalista ds. PR
Rocket Science Communications
781 453 815
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.